Czas realizacji

 

ODBIÓR OSOBISTY (punkt odbioru w Lublinie)

Twoje zamówienie czeka na Ciebie. Zapraszamy do punktu odbioru w Lublinie, nawet w dniu złożenia zamówienia, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze Sklepem Żongluj.pl

 

POBRANIE (płatność gotówką przy odbiorze)

Twoje zamówienie jest pakowane i będzie wysłane tego samego dnia (jeśli złożyłeś je do godz. 12:00 - 13:00 lub dnia kolejnego (jeśli złożyłeś je po godz. 13:00). Jeśli zamówiłeś wysyłkę kurierem - otrzymasz paczkę dnia następnego. Jeśli zamówiłeś wysyłkę pocztą polską - czas oczekiwania to 3-5 dni robocze. 

 

PRZELEW NA KONTO SKLEPU ORAZ PRZELEWY24

Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy pieniądze za zamówienie znajdą się na koncie sklepu (w przypadku serwisu Przelewy24 - gdy otrzymamy potwierdzenie o pozytywnym rezultacie transakcji). Jeśli wpłata dotrze na konto do godz. 13:00 - zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub dnia następnego, jeśli wpłata dotrze na konto po godz. 13:00). Jeśli zamówiłeś wysyłkę kurierem - otrzymasz paczkę dnia następnego. Jeśli zamówiłeś wysyłkę pocztą polską - czas oczekiwania to 3-5 dni robocze.

 

PILNE ZAMÓWIENIA!

Jeśli potrzebujesz przesyłki na jutro - napisz taka informację w Uwagach do zamówienia lub zadzwoń do nas i przekaż nam tę wiadomość. Wybierając formę wysyłki: kurier za pobraniem masz największą gwarancję, że przesyłka dotrze na dzień następny.  

 

Priorytetowo traktujemy wysyłki kurierskie - zawsze pakujemy i wysyłamy je w pierwszej kolejności.

 

Jeśli produkt nie jest dostępny natychmiast (np. na zamówienie), będziemy Cię informować na bieżąco o Twoim zamówieniu  

 

Pozdrawiamy! Zespół Żongluj.pl

 


 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl