Faktura / paragon

 

PARAGON

Jeżeli podczas składania zamówienia nie zaznaczysz w Danych Adresowych opcji: Firma - "wybijamy" dla Ciebie paragon, który jest Twoim dowodem zakupu.

 

FAKTURA VAT

Jeżeli masz takie życzenie, wystawimy dla Ciebie fakturę VAT. Wystarczy, że w opcjach: Dane adresowe zaznaczysz opcję: Firma i wypełnisz wszystkie potrzebne pola.

Istnieje możliwość wysyłki zamówienia pod inny adres, niż adres faktury. W tym celu należy zaznaczyć pole: Inny adres wysyłki, a następnie wypełnić pola odpowiednimi danymi.

 

FAKTURA Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI

Wystawiamy również faktury VAT z odroczonym terminem płatności. Skontaktuj się w tej sprawie z nami lub napisz dla nas informację w Uwagach do zamówienia.

 

ZAMIANA PARAGONU NA FAKTURĘ

Masz paragon, ale okazało się, że potrzebujesz jednak faktury? Nie ma sprawy! Daj nam znać jak najszybciej (według prawa masz 7 dni na takie zgłoszenie) - telefonicznie lub mailowo. Wyślij nam dane potrzebne do wystawienia faktury, numer zamówienia i adres na jaki mamy wysłać fakturę. Następnie wyślij pocztą paragon do nas na adres: Sklep Żongluj.pl, ul. Wajdeloty 10/62, 20-604 Lublin. Jak tylko otrzymamy od Ciebie paragon - niezwłocznie wystawimy fakturę, która wyślemy do Ciebie mailowo lub pocztą.

 

Pozdrawiamy! Zespół Żongluj.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl