Clairvoyance - Jasnowidzenie

  • promocja
9,00 zł 16,00 zł 9.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

Clairvoyance - Jasnowidzenie to sztuczka magiczna o wielkim potencjale.


Nazwa jest francuska i w wolnym tłumaczeniu oznacza czytanie w myślach :)

Kostka do gry i dwa małe pojemniki. Może się to wydawać banalne i niepozorne. Tyle wystarczy, by zadziwić widza niezwykłą umiejętnością - czytaniem w myślach! Przekrocz granicę ludzkiej percepcji i pokaż siłę własnego umysłu. Zestaw Claiervoyance to idealne narzędzie dla iluzjonistów-mentalistów. Daje 100% pewności udanego tricku.
Poproś widza, aby wybrał numer od 1 do 6 i intensywnie o nim myślał. Następnie umieścił kostkę z tą liczbą na wierzchu w małym nieprzezroczystym naczynku i zamknął. Odbierz pojemnik i zamknij go w kolejnym nieco większym. Skup się, wykonaj magiczny gest i już wiesz jaką liczbę miał na myśli widz! Powiedz wybraną cyfrę, a na koniec pokaż kostkę, aby przekonać wszystkich, że miałeś rację.

Do zestawu dołączona jest polska instrukcja, jak poprawnie wykonać tę sztuczkę, ale pamiętaj, że to jak ją zaaranżujesz zależy tylko od ciebie i od tego dokąd poprowadzi cię twoja wyobraźnia. Możesz ją zrobić w sposób śmieszny, poważny, magicznie zadziwiający - jak tylko sobie wymarzysz! 

Clairvoyance - Jasnowidzenie przeznaczony jest dla każdego - zarówno dla najmłodszych iluzjonistów jak i tych najbardziej wprawionych. 

Zestaw Clairvoyance - Jasnowidzenie zadziwi każdą publiczność, nawet tę najbardziej oporną. 

 Cechy:

 poziom trudności: łatwy

  • wykonane z tworzywa sztucznego

  • mikroiluzja

  • rozbudowana, ilustrowana instrukcja po polsku z różnymi, sprawdzonymi wariantami prezentacji

 Cena za zestaw i instrukcję zdradzającą sekret w języku polskim i angielskim.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl