GIBBON slackline CLASSIC X13 - 25 m

  • promocja
229,00 zł 290,00 zł 229.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

Gibbon Classic Slickline X13 25 m! Najbardziej uniwersalny slackline, dzięki któremu nie będziesz miał czasu się nudzić.

Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze i kompaktowości zestawu możesz go zabrać i rozpiąć dosłownie wszędzie. Do doskonałej zabawy wystarczy Ci tylko Gibbon, dwa drzewa i odrobina chęci;) Slackline jest idealnym dopełnieniem treningu w dni restowe, nierzadko bywa również używany w późnych etapach rehabilitacji sportowej, jak i ludzi prowadzących aktywny tryb życia.

Dugość liny 25m.

Szerokość 50mm.

Maksymalny naciąg 4 tony.

Waga zestawu: 3,8 kg.

ZOBACZ VIDEO - CO MOŻESZ ROBIĆ NA LINIE GIBBON :)

Idealna dla uczących się i zaawansowanych użytkowników.
Może być stosowana na niskich wysokościach.
W zestawie instrukcja oraz poręczna torba - Gibbon Bag®


Gibbon Slacklines - kultowa już marka wśród slack-linerów... Dlaczego? Ta niemiecka firma od samego początku koncentrowała się tylko i wyłącznie na produkcji slacków. Zarówno to, jak i fakt że została założona przez prawdziwych fanatyków tej dyscypliny, sprawiło iż Gibbon Slacklines to synonim profesjonalnego podejścia do tematu. Oferując szeroką gamę produktów może trafić w ręce praktycznie każdego. Początkującym – ułatwi stawianie pierwszych kroków, „wyjadaczom” - no cóż...pozwoli rozwinąć skrzydła, a do tego dzięki oryginalnej stylistyce – od razu będzie wiadomo, że to prawdziwa perełka...że to Gibbon!do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl