Karciana kreskówka

km-card-toon_2798.jpg
  • promocja
19,00 zł 29,00 zł 19.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

Karciana Kreskówka (Card Toon) to prawdziwy powrót do przeszłości, w której widzowie mogą wybrać sobie kartę, która zostanie potem odnaleziona przez małego ludzika narysowanego na kartach... Co? Tak, dobrze słyszeliście! Na tej talii jest narysowany ludzik, który jeśli będziemy przesuwać palcem po kartach, to stworzymy animację, w której ten patyczak będzie za każdym razem odnajdował odpowiednią kartę.

Karciana Kreskówka to przepiękna sztuczka karciana, w kórej oprócz oczywistego popisu zdolności iluzjonisty, widz dostaje też jedyną w swoim rodzaju prezentację - a właściwie mały spektakl. Taka magia kina w twoich dłoniach.

Ponadto Karciana Kreskówka to wysokiej jakości talia wzorowana na Bicycle. Właśnie dlatego możliwa jest płynna animacja sympatycznej postaci, która za sprawą gładkich ruchów iluzjonisty ożywa i odnajduje kartę widza. Efekt tym bardziej jest przekonujący nawet dla osób znających się na kartach - pokerzystów, iluzjonistów i innych "wtajemniczonych". Możliwe jest też płynne i pomysłowe połączenie tej sztuczki z innymi trikami na kartach Bicycle w charyzmatyczny numer.

https://www.youtube.com/watch?v=xUrABwD5a-M

Cechy:

  • animacja na kartach!

  • świetny efekt do telewizji, bądź internetu

  • wymaga praktyki

  • Wzór talii kart Bicycle pozwala na płynne łączenie efektu z dowolnym karcianym pokazem

Cena za specjalną talię Karciana Kreskówka.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl