Karty Bicycle: GHOST

prod-ghost.21304.800x0.jpg
  • promocja
30,00 zł 59,00 zł 30.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

Talia Ghost zachowuje wygląd i uczucie Bicycle Standard, ale zawiera też detale, których brakuje w zwykłych taliach czerwonej i niebieskiej.
 
Pozbawione kolorów karty Ghost są biało-czarne, niespotykane, odrobinę przerażające, ale w tym wszystkim bardzo eleganckie. Jedyny kolor, który można zauważyć, to głęboka czerwień na symbolach kart kier i karo. 
 
„Fenomenalne w kontakcie i w wykończeniach…”, „Stawiam talię Ghost nad wszystkimi innymi taliami…”, „… możesz być pewien, że zawrócisz nią widzowi w głowie” - tak wypowiadały się gwiazdy karcianej sceny Daniel Farcia, Lonnie Dilan i Steve Brooks. 
 
Zaprojektowane przez grupę doświadczonych grafików karty Ghost są niezwykle wykonane, mają gładkie, staranne wykończenia i olśniewający wzór. Pięć miesięcy solidnej pracy przyniosło talię Ghost.
 
Słowa po łacinie na karcie Joker znaczą - „Świat prosi się o oszustwo”
 
Jeden z Jokerów stoi na asie trefl, inny nie. Kiedy odwrócisz asa pik i przyjrzysz się, zauważysz głowę węża przy podstawie symbolu. Co więcej, z szczytu asa wydobywa się dłoń. Tak jak talia Black Tiger jest konkretna i agresywna, tak Ghost emanuje wdziękiem, klasą i tajemnicą.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl