Poi Szyszki

poi-szyszki_1477.jpg
  • promocja
132,00 zł 189,00 zł 132.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

Gotowy zestaw do kręcenia ogniem składający się z pary POI z końcówkami w kształcie warkocza.

Profesjonalne POI o dużym płomieniu i wzmocnionym mocowaniu. Oferowana para posiada mocny splot i daje bardzo ładny płomień. Głowica została wykonana z liny 10mm. Poprzez swój kształt przy kręceniu zachowuję się podobnie do popularnych tub.

Cechy:

  • Wysokość głowicy: ok 11 cm
  • Waga: ok 220 g
  • Długość łańcucha (bez uchwytu): 50 cm

Cena za parę.

 Nie pal sprzętu do samego końca. Gdy zobaczysz niebieski płomień - to znak, że należy jak najszybciej zgasić (a tak na prawdę, należało zgasić go wcześniej). Najlepiej zrobić to poprzez zduszenie płomienia kocem gaśniczym. Po każdym zgaszeniu namocz kewlar w tym samym oleju, który był użyty do palenia. Nie podpalaj od razu po raz kolejny, odczekaj aż ostygnie. Aby sprzęt służył jak najdłużej, jako paliwa używaj oleju parafinowego bez dodatku alkoholu.

Uwaga! Produkt szczególnie niebezpieczny, może powodować poparzenia i uszkodzenia ciała! Ze względu na możliwość poparzeń powinien być używany tylko przez osoby z doświadczeniem w technikach tańca z ogniem! Sklep ani producent nie ponoszą odpowiedzialności za szkody powstałe z niewłaściwego używania zakupionego ekwipunku!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl