Yoy Space Cowboy

249,00 zł 439,00 zł 249.00 Cena PLN
Dostępność na wyczerpaniu
quantity szt.

Opis

YoYoFactory przedstawia limitowaną edycję yoyo Space Cowboy - Mateusz Ganc.

Dzięki ogromnemu sukcesowi tego modelu, YoYoFactory zdecydowało się wznowić europejską serię legendarnych graczy. Mateusz Ganc to ikona polskiego stylu. Występował na wielu pokazach i konkursach - w Azji, USA, Europie. Wśród jego tytułów znajduje się m.in 5 koron Mistrza Polski oraz wicemistrzostwo Europy, czyniąc go jednym z najbardziej utytułowanych zawodników YoYoFactory w Europie.

Modele sygnowane przez Mateusza odznaczały się zawsze wyjątkowym stylem, a po latach były najbardziej poszukiwanymi modelami kolekcjonerskimi. Nowa seria Space Cowboy posiada dodatkową warstwę anodyzacji, złote wykończenie oraz eleganckie logo, tworząc jedną z najlepiej wyglądających wersji kolorystycznych. 

Space Cowboy to pierwsze yoyo od YoYoFactory wykonane z dwóch różnych stopów metalu. Wnętrze produktu zrobiono ze stopu aluminium znanego z serii premium, natomiast pierścienie zewnętrzne z wytrzymałej na odkształcenia stali nierdzewnej. Sposób rozłożenia masy w danych częściach yoyo nie byłby możliwy gdyby wykorzystano tylko jeden materiał. Stalowe pierścienie przesuwają ciężar na krawędzie, zwiększając przy tym stabilność oraz wydłużając czas kręcenia się wokół własnej osi. Cała konstrukcja tworzy model świetnie wyważony, zwrotny oraz wytrzymały.  

W zestawie z profesjonalnym łożyskiem Center Trac.

 

Producent:
YoYoFactory
Sygnatura:
Mateusz Ganc
Premiera:
2014
Ilość sznurków:
1
Materiał:
Aluminium
Łożysko:
Center Trac - Duże
Średnica:
55.73mm
Szerokość:
43.43mm
Waga:
66.40g
Styl:
1A, 3A, 5A
Hamulce:
K-pad 19mm Slim
Responsywność:
Nie

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl